Den sebe-vědomí

3.3. 2020Iva Hynkova1050x0

Všechno se stále mění a když tomu aspoň trošku pomůžeme, tak nás změny posouvají vpřed. Čas od času se na cestě objevují překážky, což jsou vlastně ztělesněné zkoušky, zda naše rozhodnutí něco začít dělat jinak myslíme opravdu vážně. Krásná životní výzva je ta, že zkoušky a překážky se nám budou objevovat neustále. Když zvládneme jednu, pak se objeví zase jiná.

Je to pomyslné stoupání po schodech nahoru. Někdy si myslíme, že už další krok nezvládneme. Jsme slabí a zadýchaní. V případě, že sebereme veškerou sílu a vletíme do zkoušky po hlavě, tak výsledek a dobrý pocit, že jsme to zvládli, nebo že jsme se alespoň o něco pokusili stojí fakt za to. Každý náš pokus nám dává obrovskou lekci, která nás posiluje.

Na obrázku je zachycená úžasná myšlenka. Můžete jet po eskalátorech a budete na vrcholu rychleji. Stojíte ale po celou cestu na jednom schodu. Na druhé straně si můžete odžít a prožít každý krok a pocítíte každý schod. Budou nás bolet nohy, bude nás píchat v boku, ale to je přesně ta cesta, co nám může něco dát, něco nás naučit. Neexistují zkratky.

V tomto blogu vám nedávám zkratky, ukazuji vám směr a cestu, po které se můžete rozhodnout dát. Ale ta cesta bude jen vaše a půjdete po ní svým tempem a svým způsobem. Dáte do ní svoji osobnost a ještě k tomu přidáte svoje znalosti a zkušenosti.

Kosmetický kurz, nebo škola nám do života dávají potřebné základy. Základy, na kterých budete s postupem času přidávat další a další zkušenosti, tentokrát z praxe. Některé zkušenosti jsou zabalené do zklamání a neúspěchu. Zkuste se na ně dívat víc jako pomoc k vašemu rozvoji. Nedělejte ze sebe oběti, protože nejste.

Taky jsem před lety začínala a stále si pamatuji, jak jsem se cítila vypuštěná do skutečného světa, kde jsem měla aplikovat nabité znalosti. Velmi brzy jsem zjistila, že jsou to opravdu základy a že mi začíná snad ještě tvrdší cesta za získáním všech těch informací. A že jich bylo a JE!

Jednou jeden moudrý muž řekl: „Vím, že nic nevím“ a že to fakt trefil. Obzvlášť v kosmetice je toho tolik k nastudování. Co pak ale v okamžiku, kdy se rozhodnete podnikat v kosmetických službách sama na sebe. To se k těm všem informacím z kosmetiky přidává další velmi rozsáhlá oblast marketingu. Pod tímto pojmem se skrývá snad vše od prodeje, získávání klientů a nevím co ještě všechno. Na jednoho to může být celkem velké sousto nehledě na to, pokud nevíte zpočátku kudy kam.

Proto jsem se rozhodla začít dělat semináře, kde vám chci předat další základní informace, tentokrát z praxe. Nad tématem semináře jsem přemýšlela tak, abyste si odnášela ucelené informace, které můžete hned začít používat. Témata se vzájemně prolínají a navazují na sebe.

Troufám si říct, že si ze semináře každý něco odnese a je jedno, jestli začíná, nebo už má nějaký ten pátek v kosmetice za sebou.

Podívejte se na nabídku seminářů na tomto odkazu

Prozatím je pár termínů v Praze a v Brně. Postupně budou termíny podle vašich požadavků přibývat, takže záleží jen na vás  🙂

Moc se těším až se s vámi všemi osobně potkám.

Pokud chcete zažít něco, co jste ještě nezažila, začněte dělat věci, které jste ještě nikdy předtím nedělala.

Mojí vášní je prostředí kosmetického salonu a vše okolo něj. Předávám své zkušenosti kosmetičkám, které hledají cestu, jak zkvalitnit nabízené služby. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.