"Miluju  prostředí kosmetického salonu a vše, co se kolem něj točí.

Předávám své zkušenosti a inspiruji kosmetičky, které hledají způsoby,  jak vylepšit svoje služby."

Kdo jsem

Jmenuji se Iva Hynková a jsem kosmetička a školitelka, která za více než patnáct let osobně poznala a vyškolila stovky kosmetiček ( bylo i pár kosmeťáků) na několik světových profesionálních značek.

Za celou tu dobu jsem měla také možnost na vlastní kůži zažít všechny možné typy profesionálních ošetření pleti v Čechách, na Slovensku, ve Španělsku i v různých koutech Francie. 

Na svých školeních jsem si získala důvěru kosmetiček, které mě čím dál častěji žádaly o pomoc s jejich podnikáním. Proto jsem se rozhodla pomoci také vám. Předám vám na svém blogu vše, co jsem za více než třináct let v kosmetice nasbírala bez ohledu na to, se kterou značkou pracujete. 

Co dělám

Píšu blog pro začínající kosmetičky, které hledají inspiraci a odpovědi na nevyřčené otázky. Na jdenom místě tak najdete témata týkající se péče o pleť, přístupu k zákazníkovi, jak na prodej a další praktické vychytávky.

Dovolím si o sobě říct, že nic podobného na internetu nenajdete. Jsem tu pro vás, protože jsem před lety sama taky začínala a stále si pamatuju, jak těžké to bylo. 

Na úplném začátku práce v kosmetice jsem marně hledala psychickou, ale taky profesní podporu. Tu v časech začátků plných nejistoty potřebujeme každá.

Vyučovaná teorie i praxe se ve školách i kurzech učí stále stejně. Přitom kosmetika se velmi rychle rozvíjí a mění. Co bylo před pár lety hitem, tak dnes už tak populární není.

Co dělám jinak

Moc mě baví oblast osobního rozvoje, který mi moc pomohl vnímat situace v životě s větší pokorou a hledat víc možností k řešení. Také jsem se naučila, že nic se nám neděje jen tak náhodou a sami si dokážeme vědomě řídit, jakým směrem chceme svůj život nasměrovat.   

U mně na blogu nenajdete složité slovní obraty, dlouhé omáčky okolo a jiné šílenosti. Nejsem žádný manažer, který to má "načtené", jsem totiž jedna z vás. 

Velmi blízký kontakt s kosmetičkami z celé republiky (i Slovenské) a jejich sdílení úspěchů po vyzkoušení mých rad mi znovu a znovu potvrzují, že co dělám, opravdu funguje. 

Co o mně říkají kosmetičky, které jsem školila

Klikněte na obrázek a pohodlně si tak přečtěte celou referenci. 

Pojďte se inspirovat

Dovolte mi stát se vaším vaším neviditelným rádcem a pomocníkem. Čerpejte inspiraci a objevte něco, co jste třeba ještě nevyzkoušela. 

 „Dobré věci přicházejí k těm, kteří čekají… Velké věci přicházejí k těm,                                      kteří něco udělají pro to, aby přišly.“