Ta tabulka je úžasná. Koukala jsem poměrně překvapeně, co všechno bych měla zohlednit při cenotvorbě. A citlivě napsaný ceník mě doslova uchvátil!
Jitka Žabová
E-book mi jasně ukázal jakou cestu ohodnocení mé práce zvolit. Není to jen nějaké všeobecné informování, ale reálně se dopočítáte kolik si máte účtovat a zároveň i vysvětluje jak nabízet produkty nevtíravou formou. Ebook ocení každý ať už se snaží zdražit a nebo teprve začíná. 😊
Dana Hálová - Kynl
Zakoupila jsem si Váš e-book a byla to určitě skvělá investice. Musím říct, že všechny informace jsou skvělé. Jsem začínající kosmetička a ráda si nechám poradit. Nejvíce mi pomohla ukázka jak by měl vypadat kosmetický salon a udělat skvělé pohodlí pro klientku. Také dotazník před 1 návštěvou . Všechno je skvělé ☺
Dana Sobková
Ďakujem za inšpiratívne čítanie. Nastavuje zrkadlo, v ktorom človek zrazu vidí svoje chyby, ale aj riešenia, ktorá nás predsa len posunie dopredu. Doporučujem nám starým kozmetičkám, aby sme sa nerútili bezhlavo svojou vyjazdenou cestou a mladým, aby sa poučili.
Anka Polovková
Veľká škoda, že som si ho nekúpila (alebo som o ňom nevedela), keď som pred 2 rokmi otvárala salón. Takisto sa chystám prerobiť ten svoj cenník podľa modelu, čo si poslala. Veľmi sa mi páči a pôsobí veľmi vkusne.
Petra Štefečková
Ačkoliv svůj salon už mám rok, pořád je se co učit a vylepšovat. Pro mě rozhodně přínos v tom, abych se nebála ocenit hlavně sama sebe a jak si nastavit ceny. Škoda, že jsem Váš blog neznala, když jsem začínala.
Alena Sýkorová
Přečetla jsem oba Vaše e-booky. Líbí se mi, že to píšete autenticky, sama za sebe od srdce. Vaše e-booky mi pomohly ujasnit způsob a to, na co jsem se chtěla zaměřit při své práci.
Zuzana Řípová
Vaše rady a články jsou opravdu vynikající, jsou to pro mě osobně obohacující informace. Jsem úplný začátečník a hodně jste mi pomohla v tom, jak přistupovat k zákazníkovi.
Kamila Medková
Chcem vám pekne podakovat za vase e-booky. Boli pre mna velmi cenne, vsetky rady som si zobrala k srdcu a idem “vymazlit” svoj salonik, aby som dosiahla vyssiu uroven a zaroven mohla zvysit ceny.
Ivana Špeťková
Velice děkuji za cenné rady a troufám si říct i podporu a zvýšení sebevědomí. Už první přečtení mi velice pomohlo, za což Vám velice děkuji.
Ivana Svobodová
Mockrát děkuji za Vaše rady a doporučení. V tuto chvíli si zařizuji kosmetický salon a informace od Vás jsou pro mne velice užitečné a hlavně inspirující.
Martina Koritarová
S Ivou jsem měla tu čest strávit den a dozvěděla jsem se spoustu nových informací ohledně kosmetiky 😊 pro mě moc inspirativní a pozitivní člověk 😊 její eBooky a články vřele doporučuji všem
Martina Šujanová
Jak Instagram, Facebook, tak web jsou místa, kde jsou veškeré potřebné informace po kupě. ☺️ Vhodné pro profesionály i pro laiky. 😌 děkuji za váš čas a možnost vás sledovat a čerpat informace
Pája Šťastná
Iva je nejlepší školitelka a človíček , děkuji za to, co pro nás děláte ❤️❤️❤️
Gabriela Tóthová
Úžasné stránky,tvořené s láskou❤️ doporučuji sledovat a naslouchat
Eva Pešule
Moc Vám děkuji za Vaše e-booky. Už jsem si trošku ujasnila, kterou cestou chci jit a blog, který píšete mi dává velkou inspiraci a rady.
Eva Rybecká
Chci vám moc poděkovat za vaše rady. Budu dokončovat rekvalifikační kurz, takže to co děláte je přesně to co potřebuji. Vaše e-booky jsou super.
Markéta Loudová
Jsem moc ráda, že jsem na Ivu narazila. Její články jsou věcné, plné praktických rad k nezaplacení a nestraní žádné značce kosmetiky. 😊
Lenka Němcová
Iva je profesionál a bezvadný člověk (pracovaly jsme spolu ve vzdělávacím institutu)
Pavlína Leitgebová
Doporučuji! Skvělé rady, tipy a triky
Šárka Mia Daňo
vřele doporučuji 😊 krásný přístup 😊
Markéta Laušová